Teen-forum - bo rozrywka to my !

rozerwij się, podyskutuj, wyraź swoje poglądy....BAW się !


#1 2009-02-24 20:22:27

Laggy

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 3
Punktów :   

Far Cry 2

Dziwię się, że nie ma jeszcze wątku o tejże grze. Rodzice kupili mi ją na gwiazdkę, wersję kolekcjonerską zawierającą koszulkę, mapę, album i film, jak zrobili ta grę. Proces instalacji... upragnione 100%.
Włączam...Jest menu ! Ok, ustawiam full detale i włączam singla (o multi później), Wybieram sobie postać, i startujemy. Irytujące ładowanie przy którym pokazany jest jedynie screen z napisem, kogo mam zabić (główna fabuła), niejakiego Szakala, gnoja który uzbroił obie strony.  Nagle moim oczom ukazał się tętniący życiem świat. Jadę taksówką, w Afryce, gdzie dzieje się akcja, oczywiście. Taksówkarz miły, gadał do mnie bez przerwy, lecz ja nie zwracałem uwagę na jego słowa, tylko na jego realistyczny wygląd, po drodze widziałem odlatujący samolot i mnóstwo "Afrykańców". Wtem zatrzymujemy się, kilkunastu chłopa z kałachem podchodzi do samochodu. Wypytują, aż w końcu, udaje się prowadzącemu wóz wykupić zimnym piwem przejazd. .
Gdy nadszedł koniec naszej wycieczki, doświadczamy niemiłej niespodzianki, a mianowicie jesteśmy poważnie chorzy na malarię, co wszystko utrudnia, zemdlałem. Budzimy się na łóżku, u gościa, którego mieliśmy zabić, ten grożąc nam gnatem, w końcu opuścił dom....

Nie chce wam dalej opowiadać Kupcie sobie tą gierkę 140 zł bodajże  

A teraz o multi. Wierzcie lub nie, ale to wspaniały tryb gdzie zdobywamy doświadczenie w trybach: deadmatch , Team Deadmatch , Przejmij diament (Coś jak capture the flag), lub Powstanie (zdobywamy punkty). Za każdy poziom dostajemy diament , którym ulepszamy nasza specjalizację, tzn. Są do wyboru: Grenadier, Komandos, Sabotażysta, Snajper itp. To powiedzmy mamy snajpera, to ulepszając diamentem (maks ulepszenie to trzy ) zdobywamy nowe "snajpery" i rakietnice


Ogólnie graficznie ta gra jest rewelacyjna ! Tylko fabuła leży... W CDA dostała gra 8+, u mnie ma gwarantowaną 9

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zspgodzianow.pun.pl www.megakino.pun.pl www.krins.pun.pl www.skalna-jaskowicka.pun.pl www.mech11.pun.pl